Bio Derm
 
 
 
» Hepsi  
Markalar
Guzellik Meslek Kursu
Guzellik Uzmanligi Kursu
Protez Tirnak Egitimi
Kalici Makyaj Egitimi
El-Ayak Bakimi Kursu
Lazer Epilasyon Egitimi
Profesyonel Makyaj Kursu
Gold Shape
Arama
-

Tüm Ürünleri Göster

 
Meslek Fabrikası

Türkiye genelinde birçok kozmetik firmasına nitelikli personel sağlayan BİO-DERM Kozmetik Okulu, bugüne dek ikibinin üzerinde kadına meslek kazandırdı. “Bir Bakış, Bir Kadın, Bir Meslek” sloganıyla kadınların üretici bireyler olmasını hedefleyen BİO-DERM, Türk toplumunun giderek artan işsizlik problemine karşı kendi ekonomik bağımsızlığını elde eden, iş sahibi, işletmeci kadınların yetişmesine kaynaklık ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği estetisyenlik programı çerçevesinde son teknolojiyle donatılmış sınıflarda eğitim veren BİO-DERM Kozmetik Okulu’nun İzmir’ve istanbulda de ilk kez uygulanan 940 saatlik estetisyenlik eğitim programıyla kadınlara altın bilezik hediye ettiğini belirten kurucu Asuman Nardalı, “Kozmetik sektörü, kadın varolduğu sürece yaşayacak ve bu sektörü seçen kadınlar mutlaka para kazanacak” dedi. BİO-DERM Kozmetik Okulu’nda kursiyer kayıtlarının devam ettiği bilgisini veren Nardalı,  “Kursiyerlerimizin tamamı, eğitimlerde ithal profesyonel markaları kullanım sınırı olmadan uygulama olanağı bulunuyorlar. MAKYAJ,SPA BAKIMLARI, IPL EPİLASYON, akne tedavileri, kırışıklık, lifting bakımları, spa bakımları, çamur ve yosun terapisi SATIŞ TEKNİKLERİ tekniklerini öğreniyorlar” diye konuştu.

BİO-DERM Kozmetik Okulu’nun makyaj konusunda da çok iddialı bir programa sahip olduğunu dile getiren Nardalı şöyle devam etti: “Öğrencilerimiz, kaş alımı, kaş ve kirpik boyama, kirpik perması, porselen makyaj, iğneli ve LASERepilasyon eğitimi görüyorlar. Okulumuzda, Amerikan, İngiliz ve İtalya’dan onaylı güçlü kozmetik firmalarının eğitim belgeleri veriyoruz  ve kursiyerlerimizi Avrupa’daki eğitim seminerlerine gönderiyoruz. Kurslarımızı bitirenlere iş bulma olanağı ve işyeri açma şansı da yaratıyoruz. Bugüne dek 2 binin üzerinde estetisyen yetiştirerek sektöre eğitimli insan kaynağı sağladık”

Kursiyer görüşleri:

Melahat Gerçoğlu (23 yaşında)

BİO-DERM Kozmetik Okulu’nda aldığım eğitimin sektörde bana büyük bir avantaj sağlayacağına inanıyorum. Burada deneyimlerim ve uygulama yeteneğim hızla gelişti. Meslek sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Aylin Bozkuş (23 yaşında)

Kadınların iş ve meslek yaşamında yer alması giderek önem kazanıyor.

BİO-DERM Kozmetik Okulu’nun, nezih bir ortamda, deneyimli eğitmenler eşliğinde verdiği eğitimin sektördeki başarımızda büyük pay sahibi olacağına inanıyorum.

Seçkin Ersoy (22 yaşında)

Buradan mezun olduktan sonra sektörde kolayca iş bulabileceğimi düşünüyorum. BİO-DERM Kozmetik Okulu’nu kuran Sayın Asuman Nardalı başta olmak üzere; emeği geçen herkese böyle özel bir eğitim kurumunu İzmir’e kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. Kurs boyunda öğrediklerimiz meslek yaşamımızda bize büyük fayda sağlayacak.

14/10/2014