Bio Derm
 
 
 
Hakkımızda
» Hepsi  
Markalar
Guzellik Meslek Kursu
Guzellik Uzmanligi Kursu
Protez Tirnak Egitimi
Kalici Makyaj Egitimi
El-Ayak Bakimi Kursu
Lazer Epilasyon Egitimi
Profesyonel Makyaj Kursu
Gold Shape
Arama
-

Tüm Ürünleri Göster

 
Hakkımızda

1989 yılında İzmir’de ünlü Fransız firması Christian Dior ile sektöre adım atan, Almanya, İngiltere, ABD ve Güney Afrika’da katıldığı makyaj, zayıflama, SPA, selülit ve cilt soyma eğitimleri ile uzmanlaşan Asuman NARDALI Bio-Derm Zayıflama ve Bakım Merkezini kurdu.

Daha sonra kozmetik sektöründeki eğitim eksikliğini fark edip 1989 yılında Amerika ve İngiliz distribütörlerinin desteğiyle Bio-Derm Kozmetik Okulunu hizmete açtı.

Bugüne kadar binlerce uzman yetiştirip iş olanağı sağlayan, İngiltere ve İtalya’daki kozmetik okullarıyla iş birliği yapıp 3/ 6/ 7 / 12 aylık eğitim programları, yerli ve yabancı uzmanlarla teorik ve uygulamalı biçimde en yeni teknikleri kazandıran Asuman NARDALI pazardaki eksikliği doğru zamanda yakalayıp yetişmiş uzmanların ürün ve makine konusundaki eksikliklerini gidermek ve tam ve başarılı sonuç almak için 1994 yılında Venüs Kozmetik Makine ve Ürünleri Ltd. Şti.’ni kurup dünya devi firmaların makine ve ürünlerinin distribütörlüğünü de Türkiye’ye getirdi.

Bio-Derm markası günümüzde Kozmetik Okulu, Kozmetik Ürünleri Distribütörlüğü, Franchise ana dallarında faaliyet göstermektedir.

KOZMETİK OKULU

1989 yılında kurulan BİO-DERM; profesyonel kozmetik eğitimine yeni bir soluk getirerek, çeşitli programlarla, estetisyenlik ve kişiye özel bakım dersleri vermektedir.
BİO-DERM, kurslara katılan kişilere yalnızca eğitim vermekle kalmayıp etkin, gözle görülür imaj değişikliği sunar.

Tam bir profesyonel eğitim markası olan Bio-Derm ; hem cilt bakımları ve vücut bakımları, hem holistik bakımlar, hem de makyaj, SPA, salon ve ev bakım ürünleri olarak geniş yelpazesiyle benzersiz eğitimler sunar. Tamamen doğal, kullanımı kolay ve etkili cilt bakım ürünlerin yanı sıra, profesyonel estetisyenlerin kullanımı için oluşturulmuş ürün gruplarını da kullanır.

FRANCHISE

Bio-Derm Güzellik Okulu ve Salonu, 27 yıllık deneyimi ve yetiştirdiği binlerce öğrencisiyle Türkiye’nin en eski MEB sertifikalı kurumlarındandır. Türkiye genelinde de yayılmayı hedefleyen firmamız, güzellik okulu veya güzellik salonu kurabilecek makine ve ürün gruplarında, alt bayilikler oluşturararak Franchising sistemiyle bayilikler vermektedir. Bio-Derm olarak açılacak noktalarda hem eğitim hem hizmet verecek şekilde organize edilir.

KOZMETİK CİHAZLAR DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ

Distribütörlük departmanı 1994 yılında Venüs Kozmetik Makine ve Ürünleri Ltd. Şti.’ ile faaliyetine başlamıştır. Dünya devi firmaların makine ve ürünlerinin distribütörlüğünü yapan Bio-Derm, satış, servis ve destek hizmetleri vermektedir.